Champion - szkolenia dla nauczycieli

Kurs skrzypcowy 30 czerwca - 6 lipca 2017

Kurs skrzypcowy 2017

Kadra

Nurłan Alimbajew

Nurłan Alimbajew

Państwowe Konserwatorium im N.Rimskiego-Korsakowa w Sankt-Petersburgu
I Koncertmistrz (1994-2014) Filharmonii Lubelskiej
Nauczyciel klasy skrzypiec w OSM I-II st. im.K.Lipińskiego w Lublinie od 1991r.
Założyciel i I skrzypce kwartetu "WIENIAWSKI-KWARTET"
Współpraca z licznymi orkiestrami i zespołami kameralnymi , liczne recitale solowe organizowane we współpracy z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, Urzędem Miasta Lublin oraz Lubelskim Urzędem Wojewódzkim.

Ewa Pukos

 

Ewa Pukos

Ewa Pukos – skrzypaczka, której pasją jest muzyka dawna. Grę na skrzypcach barokowych doskonaliła pod kierunkiem prof. Daniela Deutera.
Przez wiele lat jej droga zawodowa związana była ze Szczecinem. Pełniła funkcję koncertmistrza Opery na Zamku i orkiestr kameralnych Academia oraz Camerata Nova.
Była założycielką i prymariuszem Kwartetu smyczkowego Vigoroso. Pracowała także, jako muzyk w Orkiestrze Filharmonii Szczecińskiej.
Jako solistka, kameralistka oraz muzyk orkiestrowy koncertowała w kraju i zagranicą (Niemcy, Francja, W. Brytania, Włochy, Hiszpania, Tajwan, Indie, USA). Z różnymi zespołami dokonała wielu nagrań płytowych( Opera na Zamku w Szczecinie, Preussisches Kammerorchester Prenzlau, Orkiestra “Academia”, Orkiestra Famd.pl), radiowych ( Polskie Radio, NDR) oraz telewizyjnych.
Od września 2015 roku ponownie związana ze swoim rodzinnym miastem,Lublinem. Prowadzi działalność pedagogiczną jako nauczyciel w Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego i współpracuje z dziecięcym zespołem “ Scholares Minores pro Musica
Antiqua” z Poniatowej. Jest skrzypaczką w zespole muzyki dawnej “ Konfraternia Caper Lublinensis” w Filharmonii Lubelskiej oraz współzałożycielem zespołu muzyki dawnej, “ Senza Battuta”. Stale współpracuje z Preussisches Kammerorchester Prenzlau ( Niemcy) i orkiestrą FAMD.pl ze Szczecina, grającą na instrumentach historycznych.

Aneta Dunaj

Aneta Dunaj

Uniwersytet im.F.Chopina. Wspaniały pedagog, uwielbiany przez najmłodszych skrzypków. Specjalizuje się w początkowym nauczaniu gry na skrzypcach. Jest pedagogiem Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku z wieloletnim doświadczeniem. Jej uczniowie zdobywają nagrody i wyróżnienia na przesłuchaniach i konkursach ogólnopolskich. Z powodzeniem również kontynuują naukę w szkołach muzycznych wyższego stopnia.

 

Wypełnij elektroniczny formularz zgłoszenia

Dokumenty do pobrania

Regulamin

Umowa (PDF)    Umowa (doc)

Zgłoszenie uczestnika (PDF)     Zgłoszenie uczestnika (doc)

Zgłoszenie rodzica - opiekuna (PDF)    Zgłoszenie rodzica - opiekuna (doc)

Prosimy o wysłanie dokumentów na adres biuro@champion.edu.pl

Lub listem

Centrum Rozwoju i Edukacji Champion
Lublin 20-530, ul.Radości 8